010 - 88 00 020 info@subliminal.nu

Mooie woorden op de vroege ochtend

Administratie, Subsidie,1 augustus 2017

Mooie woorden op de vroege ochtend

Dit is waar wij het voor doen, waardering voor het werk. Vanochtend werd Menno Landman, directeur van Subliminal Bedrijfsvoering, bij BNI Airport door Stichting Bijen en Wilgen, een van onze klanten, in het zonnetje gezet.

 

SUBLIMINAL BEDRIJFSVOERING

Ik wil graag mijn grote waardering uitspreken voor het werk dat Subliminal Bedrijfsvoering uit Capelle aan den IJssel verricht ten behoeve van stichtingen en verenigingen.

Als penningmeester van Stichting Bijen en Wilgen word ik door Subliminal Bedrijfsvoering op alle fronten bijgestaan. Bijvoorbeeld bij de aanvraag van subsidies. Zo heeft de Stichting Bijen en Wilgen de toezegging gekregen van de provincie Zuid Holland dat wij in aanmerking komen voor een enorme donatie uit het Europees Sociaal Fonds. Daarmee kunnen de imkers, die aan onze stichting verbonden zijn, hun belangrijke werk voor het gezond maken van de bijenstand gaan uitvoeren.

Daarnaast verzorgt Subliminal Bedrijfsvoering de volledige administratie voor onze stichting. Denk daarbij niet alleen aan de jaarrekening en de BTW-aangifte, maar vooral ook aan de juiste verantwoording aan de donateurs van de ontvangen subsidies.

Ik zou mijn taak als penningmeester van de Stichting Bijen en Wilgen nooit op de juiste wijze kunnen uitvoeren zonder de hulp van Subliminal Bedrijfsvoering.

Ik raad ieder bestuurslid van een stichting of vereniging dan ook van harte aan om in contact te treden met Subliminal Bedrijfsvoering. De deskundige mensen van dit bedrijf maken echt het verschil. Zodat ik mij geen zorgen hoef te maken over mijn bestuurlijke verantwoordelijkheid.

Joop Oudebeek
Penningmeester Stichting Bijen en Wilgen
augustus 2017

Benieuwd wat wij voor uw stichting of vereniging kunnen betekenen? Wij gaan graag een verkennend gesprek aan.